• https://www.facebook.com/alidongel2001@yahoo.com
  • https://www.twitter.com/@AliDONGEL

Cep Telefonu Tamir, Bakım Onarım Kursu
Telefon: 0 312 433 03 97
E-mail: info@cozumegitim.net

 

 

 

 

 

Klavye Kursu

On Parmak Klavye Kullanım Kursları (500 TL) Sertifka ve sınav harcı dahil


Günümüzde bilgisayar kullananların sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Artık el yazısı bir nostaljiye dönüşmektedir. El yazısı ile imza, kutlama kartı, form doldurmak ve not tutmak dışında kullanılmamakta her geçen gün de kullanım alanı daralmaktadır.

Yaşamımızda kendimize ayıracağımız zamanın artması için sürekli kullanmakta olduğumuz klavyeyi çok hızlı kullanmamız gerekmektedir. Bu beceriyi kazanmamız için harcayacağımız zamanı çok kısa bir sürede tekrar kazanmamız söz konusudur.


İster F klavye olsun isterse Q klavye her ikisini de kısa sürede kullanma becerisini kazanabilirsiniz. Bilgisayar Kursumuzda 40 saatlik hafta içi ve hafta sonu eğitimleriyle gelin on parmak klavye kullanma eğitimini alıp yaşam kalitenizi yükseltin. Bu beceriyi herkes kazanabilir yeter ki isteyin.

KPSS sınavına girip 70 ve üzeri puan alan, 35 yaşını aşmamış her adayın bu sınava katılma hakkı vardır.

 
“DAKTİLOGRAFİ” kitabından seçilen herhangi bir metnin, 3 dakikada en az 90 kelime yazılması gerekmektedir. Adayın sınavda 90 kelime ve üzeri hatasız yazabilmesi için sınav öncesi bizim verdiğimiz eğiitimde en az 3 dakikada 120 ve üzeri yazması gerekir. Hatasız 90 kelime ve üzeri yazan adaylar, sınavın 1′inci aşamasını geçmiş sayılır. Sıra 2′nci aşamadadır, bu da birebir sözlü mülakattan geçer. Şayet bunda da başarılı olan adaylar artık bir Devlet Memurudur. Bizim görevimiz sizlere “ 3 dakikada en az 90 kelime” yazma becerisini kazandırmaktır. Bilgisayar kursumuzda bu beceriyi çok kısa bir sürede kazanabilirsiniz.

İş İmkanları


On Parmak Klavye Kursunu bitiren kursiyerlerimiz klâvyenin hızlı kullanımının gerekli olduğu, ön plana çıktığı tüm alanlarda, Özel veya Kamu sektöründe iş olanağı sağlar.

  • Lise mezunları ve KPSS de başarılı  olanlar için  Devlet Memurluğu şansı
  • Bilgisayar Operatörü, İş yerlerinde  Veri Giriş Elemanı
  • Radyoloji Servislerinde Raportörlük, Noterler  de veri girişi
  • Tercüme Bürolarında veri girişi,Dizgi Servisleri

(Hızlı Klavye Kullanım Kursu 160 saat ve Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalıdır)

  
4943 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
n11
iconte 2019
             

YAYINLARIMIZ
Çözüm Belgelendirme

icdet


    

MTA
Microsoft-2